Corona

We zijn er om je te helpen. Met name nu veel bedrijven hard geraakt worden door het Coronavirus. Dit leidt tot veel vragen. In veel situaties is onmiddellijke actie essentieel.

In de nieuwsbrief van 16 maart tref je een overzicht aan met de meest voorkomende vragen over Corona en de antwoorden.

In de nieuwsbrief van 18 maart tref je alle informatie aan over het pakket aan maatregelen van het kabinet.

In de nieuwsbrief van 24 maart hebben wij alles voor je op een rijtje gezet inzake 'Bijzonder uitstel van betaling vanwege corona-perikelen'.

In de nieuwsbrief van 20 april hebben we de belangrijke aandachtspunten voor de ondernemer en DGA aan met betrekking tot de corona crisis op een rijtje gezet.

In de nieuwsbrief van 22 mei worden de maatregelen ten aanzien van het tweede steunpakket van € 13 miljard op een rijtje gezet. 

In de nieuwsbrief van 4 september treft u belangrijke aandachtspunten aan voor de ondernemer en DGA met betrekking tot de verlenging van het steunpakket tot 1 juli 2021. 

Heb je vragen, neem dan contact op met het team van Ardent op 020-5818130. Ook hebben wij een webpagina geopend met het belangrijkste nieuws.

We staan voor je klaar!

 

 

Voor wie?

Ardent Adviseurs en Accountants werkt vooral voor ambitieuze DGA’s en ondernemers van MKB-bedrijven.

In de praktijk werken wij voor bedrijven die zich voornamelijk bevinden in de regio Amsterdam, Haarlem en Alkmaar. Voor een deel werken wij met internationale klanten. We hebben daardoor een uitstekend netwerk van bedrijven die aan dezelfde hoge eisen voldoen als die we aan onszelf stellen. En dat netwerk stellen we open voor onze klanten.


Hoe omschrijven klanten de relatie met Ardent (klantonderzoek november 2018)?

Betrokken
Plezierig
Diepgaand

Onze expertise

Ons beste werk komt voort uit wederzijds vertrouwen, daarom investeren wij in relaties.

Testimonials

Onze nieuwsbrieven

Maandelijks publiceren wij hier onze nieuwsbrieven. En regelmatig komen we met een special.

Team

Ontmoet de mensen die jouw bedrijf naar een hoger niveau helpen: een team met een griffel!
Theo Dijkstra
Theo Dijkstra

Directeur/Accountant

06-53149236 t.dijkstra@ardent.nl

Karin Oussoren
Karin Oussoren

Administratief medewerker

020-5818130 k.oussoren@ardent.nl

Lex Krijnen
Lex Krijnen

Fiscaal adviseur

020-5818134 l.krijnen@ardent.nl

Mark Duin
Mark Duin

Assistent-Accountant

06-24526222 m.duin@ardent.nl

Remco van Dijk
Remco van Dijk

Assistent-Accountant

06-14103125 r.vandijk@ardent.nl

Teun Meijer
Teun Meijer

Assistent-Accountant

06-45540883 t.meijer@ardent.nl

Ingrid Poggenklaas
Ingrid Poggenklaas

Administratief medewerker

06-11303672 i.poggenklaas@ardent.nl

    Job Glorie
    Job Glorie

    Fiscaal medewerker

    06-50643421 j.glorie@ardent.nl

      Michelle Thijn
      Michelle Thijn

      Administratief medewerker

      020-5818130 m.thijn@ardent.nl

      Helen Bogaers
      Helen Bogaers

      Freelance HR-adviseur

      06-53788704 h.bogaers@ardent.nl

      Michel Cremers
      Michel Cremers

      Assistent-Accountant

      06-13112111

        Revetha Collé
        Revetha Collé

        Office manager

        020-5818130

          Facebook
          Twitter
          LinkedIn
          Instagram